středa 2. srpna 2017

My First Book Depository Order

Jsem asi poslední knižní nadšenec, který se dozvěděl o Book Depository až teď (a změnilo mu to pohled na knižní nabídku).Book Depository je britské online knihkupectví, které nabízí nepřeberné množství anglických knih. Naleznete tu povětšinou vše, o čem jste v českých knihkupectvích pouze snili a často to bude i za rozumnou cenu. Pokud jste již při prvních větách začali přemýšlet o poštovném, nemusíte - je zadarmo (mohou nám všem tedy odpadnou hrůzostrašné představy o horentních sumách navíc).

Abych službu jen tak zhlehka vyzkoušela, neutratila při tom moc peněz a zjistila, jestli obravdu stojí za to, objednala jsem si dvě útlé, ale krásné knihy. První z nich je We Should All Be Feminist od Ngozi Chimamanda Adichie, autorky známého románu Amerikána. Druhá kniha byla Kitchen od Banana Yoshimoto, japonské autorky působící v Tokiu. Objednávka mi vyšla na něco okolo tři sta korun.

Rychlost dodání je opravdu individuální - má objednávka mi přišla po dvou až třech týdnech. Měla jsem štěstí - mé objednané knihy byly velice skladné, proto se mi obě vešly přímo do poštovní schránky. Hádám, že pokud by tomu tak nebylo a pošťák by mě doma nezastihl, probíhalo by to klasicky jako u všech ostatních balíků. Knihy přišly bez poškození, perfektně zabalené a ještě s přibalenými záložkami (a těch není nikdy dost).

Pokud tedy sháníte nějakou anglicky psanou knihu a v tuzemských knihkupectvích není k dostání, nebo jen za přemrštěnou cenu, rozhodně doporučuji projít nabídku Book Depository. Varuji ale předem, je to návykové!


4 komentáře:

  1. Book Depository je super a hlavně v porovnání s českými ang. knihkupectvími levné :)
    http://fantasyalatriel.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. :O O tom slyším prvně, ale vypadá to božsky! Děkuji za tip! <3

    OdpovědětVymazat