pátek 14. září 2018

monthly favorites | August


1. V srpnu jsem se snažila hodně číst a myslím, že se mi to přes všechny akce a povinnosti celkem povedlo! Dočetla jsem knížku Ach, ty češky! (a recenzi na ni si můžete přečíst zde). Konečně jsem se pustila také do knihy Tyranie: 20 lekcí z 20. století (kterou by si měl přečíst opravdu každý). Protože jsem trávila hodně času v přírodě, kniha Osm hor se četla jako po másle. Kamarádkou zapůjčená kniha Exist West je skvělým kouskem soudobé literatury (já ji četla v angličtině, ale viděla jsem, že je to teď také nová Odeonka). Moje premiéra s krimi detektivní literaturou - V lese visí anděl. Poslední knihou srpna byla poté kniha Kosmonaut z Čech, kterou bych si přečetla klidně znovu díky jejím myšlenkám.

2. Byla jsem také hned dvakrát v kině! Jednou na filmy Úsměvy smutných mužů a poté na BlacKkKlansman. Oba filmy rozhodně doporučuji!

3. Cestovala jsem. Jednak jsem si byla zase projít mojí milovanou Šumavu, kde jsme navštívili Tříjezerní slať a výlet jsme zakončili v Kašperských horách v restauraci Nebespán (jídlo skvělé, servis to trochu kazí).

4. Vyrazili jsme ale také do Chorvatska za odpočinkem na malebný ostrov Cres. Užívali jsme si moře, slunce, dobrého jídla (a asi chápete, jak moc se nám nechtělo domů).

Žádné komentáře:

Okomentovat