středa 9. května 2018

generaly favorites | April

1. Za jeden měsíc (dokonce v jednom jediném týdnu) jsem byla dvakrát v zoologické zahradě.

2. Přečetla jsem jednu jedinou knihu (a to do školy) - Mefista od Klause Manna (doporučuji zhlédnout i film z roku 1981 od Istvána Szabó).

3. Navštívila mě moje milovaná V. a užily jsme si skvělý víkend v Praze - návštěva Národní galerie a rychlý oběd v Café Jedna, procházka ve Stromovce, večeře v Las Adelitas a kino. Pokud chctete tip na odpočinkový film, který dopadne s kompletním happy endingem, zajděte si na nový český film Tátova volha.

4. Celý duben jsem strávila buď v Praze, nebo na chatě na Šumavě.

5. Wild We Roam (dvojice, která se rozhodla pro život v karavanu).

V dubnu jsem hodně přemýšlela o svém blogu - jak bych chtěla, aby se vyvíjel, kam bych chtěla, aby směřoval dál. I když nesnáším nálepky, poslední dobou jsem se čím dál tím méně cítila jako bookblogerka. Jednak již není tolik času na čtení, ale hlavně na mě stále dopadá fakt, že téměř nikdy nečtu to, co je právě trendy. To není nic proti ničemu, každopádně bych se chtěla zaměřit více sama na sebe - psát o svých zážitcích, tipech a v neposlední řadě nadále i o knihách, protože knihomolem jsem a vždy budu. Stejně tak je to i s Instagramem - udělat ho lidštější, více tak jako jsem já sama. Velkými inspiracemi pro mou další tvorbu jsou skvělé blogy V zeleni, Red Poppy Stories a další.

Kdybyste měli jakýkoliv nápad, o čem byste si na blogu chtěli časteji přečíst, vítám každé návrhy!

Žádné komentáře:

Okomentovat