středa 8. listopadu 2017

monthly favorites | October česky      English

1. Za co jsem nejvíce za měsíc říjen vděčná je moje ségra, se kterou teď trávím tolik času, a která mi tolik pomáhá. Děkuji.
2. Začali jsme sportovat! Snažit se přemlouvat jít do fitka, jít si zaběhat nebo dokonce jít cvičit jógu (kdo by to byl řekl) jsem již definitivně vzdala. Místo toho si užívám uplavané bazény nebo smeče při bedmintonu. Poslední dobou neznám lepší pocit jít si zaplavat, vrátit se přijemně unavená a jít rovnou spát.
3. Na letošním Designbloku jsem sice nebyla, zato jsem navštívila výstavu Před očima / Příběhy Iráku v DOXu, která ilustruje individuálními příběhy spletitou iráckou situaci. V listopadu se chystám na výstavu věnovanou 100. výročí ruské revoluce 1917, která bude pojata očima světových designérů a grafiků.
4. Konečně jsem zasadila mé avokádavé miminko!
5. Účastila jsem se benefičního koncertu pro varhany v Katedrále svatého Víta, Václava a Vojtěcha v Praze. Všimli jste si někdy, že Svatovítské katedrále chybějí varhany?
6. Poslední sluneční den babího léta jsme strávili na Stromovce, kde jsem povětšinou sledovala pobíhající pejsky a říkala: „Toho bych chtěla! A toho taky!"
7. Hola! Začala jsem se konečně učit španělsky. Ještě chvíli a konečně budu rozumět španělsky mluveným scénám v Narcos!
8. Poprvé jsme zatopili v krbu na chatě a vytvářeli tak naše nové místo plné zenu.
9. Začali jsme nacvičovat na Všesokolský slet 2018!
10. Musím říci, že přes všechny kostrpády byl říjen moc příjmeným měsícem.

Žádné komentáře:

Okomentovat