úterý 12. dubna 2016

Někdy je lepší vypadnout.


I když vím, že mi zbývají dva týdny do konce školy, státní maturita, školní maturita a vlastně jen týdny stálého učení. A řeknu vám, že ani teď nedělám téměř nic jiného, než že si dávám dohromady všechny materiály a snažím se to alespoň přečíst, jenže ...

Nemůžu se z toho také zbláznit. Proto jsem vyrazila za mým S. na Šumavu, kde jsme se procházeli, váleli se a hlavně jsem slavili jeho 19. narozeniny! Byl dort a byly dárky, úsměvy, objetí a pusa za poděkování, i když nebylo za co, protože já tak ráda dělám mým nejbližším radost. 

První den víkendu bylo ošklivo, ale to se nám tak trochu hodilo, jelikož jsme byli oba unavení a chtěli jsme jen odpočívat. Zato druhý den opravdu stál za to - i když to z fotek není moc vidět, bylo opravdu krásné počasí, na jezeru (našem oblíbeném místě - možná proto, že je tak blízko) nikdo nebyl a my se tak mohli kochat. 

Vidíte ten úžasný batoh? To je teď můj nemilejší a nejčastější společník na naprosto všech mých cestách! Má příběh a ten se brzy dozvíte! Batohy a plátěné tašky ano, kabelky ne.

Také bych se předem chtěla omluvit a informovat vás o tom, že teď nebudou články vydávané tak často, jelikož je toho na mě moc a blog jde teď (ne úplně) stranou - ale budu se snažit!

Nezapomeňte také podpořit jelena na Instagramu! 

6 komentářů:

 1. Krásný fotky, moc vám tohle chození po Šumavě závidím. ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Kouzelný fotky, opravdu. Čiší z nich Šumavský kouzlo, který tak moc miluju ❤️ Jelen nezklamal!

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Pan S. slavil narozeniny? Proč mi to neřekl...

  OdpovědětVymazat