středa 8. července 2015

8. 7. 2015 | LÉTO_15

Musím se přiznat, že prázdniny se zatím nevydávají tím směrem, kterým jsem si myslela, že se vydávat budou. Nevím, čím to je. Možná je to tou magickou osmnáctkou mého věku aneb už nejsi malá holka. Ale přece jen jsem se na přelomu prvního a druhého červencového týdne vrátila zpět do dětství a jela s celou rodinou (českou i německou částí) na chatu, která se nachází na samotě u šumavského lesa. Pokud mě sledujete na Instagramu, museli jste si všimnou, jak moc jsem si to užívala. Každopádně postovat fotku mi zabralo pár drahocenných minut, které jsem strávila pobíháním venku i vevnitř s myšlenkou "kde sakra je ten signál" v hlavě (zkažená generace?). Pár těch dnů bylo neskutečně horkých a příjemných zároveň. 

Během takových pár dnů, kdy vám dělá společnost právě rozečtená kniha, pár nabroušených včel, které se vás snaží sežrat a červený melou, máte čas na to přemýšlet. Dostala jsem se (jak jinak) k plánům na letošní prázdniny. Přišla jsem na to, že jsou na bodu mrazu. A tak se dostáváme k začátku článku. Vlastně teď (bohužel) nepřemýšlím nad ničím jiným. Na jednu stranu si říkám, že je to první rok, kdy prázdniny nemám naplánované do poslední minuty, na stranu druhou se obávám, že nic nenavštívím - jak říká moje mamka - abych nakonec kompletně neztratila tu svojí jiskru (kterou si každý nese sám v sobě). Celkem negativní začátek prázdnin, že? Tak se raději koukněte na (podle mě) celkem kouzelné šumavské fotky, dejte si drink někde u vody, na balkóně nebo kdekoliv jinde a já doufám, že vy máte na prázdniny něco příjemného naplánovaného (a že se o to se mnou podělíte)!
4 komentáře:

 1. mé prázdniny se taky zdají tak nejisté, toužím po dobrodružství a výletech.
  milé fotografie!

  OdpovědětVymazat
 2. Prvně ti děkuju za pochvalu fotek, ikdyž moje fotky jsou k dokonalým daleko! :D
  Jinak: tu chatu ti závidím, muselo tam bejt parádně :) A taky prázdniny nemám tak úplně naplánovaný a nikdy jsem neměla. Když jsem před ostatními tuto obavu vyjádřila, hned na mě vyjeli, že bych si měla najít brigádu, ale na to jsem si řekla, že přece jen mám plánů víc a hned bych musela na brigádě žádat každou chvíli o nějaký volno :D Ale někdy je v tomhle to kouzlo, čekání co se bude dít, ikdyž jednou mi to léto nedopadlo dobře.
  Ale síla je v maličkostech. V tý chatě v Šumavě, chození ven, tvoření, sledování seriálů, opalování se na balkoně nebo kdekoliv, procházky při západu slunce, ježdění na výlety... pokud máš kamarády je to hned lepší něco dělat. Tak snad si prázdniny i přesto užiješ a nějaký plány si ještě uděláš :)
  A fotky jsou parádní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti kamarádi jsou velkou pomocí proti nudě během prázdnin :) děkuji moc, Wendy!

   Vymazat