úterý 30. června 2015

červen 2015 | UPDATE!

Nejdříve jsme si myslela, že červen bude stát za jedno velké NIC. Najednou se ale tento měsíc ve své polovině proměnil v celkem akční a skvělý. 

Začalo to tou smutnou částí, kdy se psali písemky, často mi nebylo dobře a pořád jsem nemohla sehnat nějakou brigádu na prázdniny. Z nic nedělání jsem byla věčně unavená, pořád jsem spala (ano, spánek miluji, ale stává se mi, že nade mnou často přebere moc a já pak nejsem schopná si dojít ani naproti do obchodu pro čokoládu) a kdyby se mě někdo zeptal, co zajímavého jsem v těchto dnech prožila, bylo by to asi jen to, že jsem prospala celé odpoledne, během kterého jsem snědla čtyři tatranky a zalila to kakaem (a nepolila se). Pak jsem byla nemocná - o tom zde (o strastech a radostech nemocného člověka)

Ale pak se to lepšilo a lepšilo. Začalo to pohovorem a následným úspěšným telefonátem s gratulací k přijetí, pokračovalo to celkem poklidným koncem školního roku (jen jedna připomínka - poslední týden a dva dny nás stále mučit a držet v té žluté budově, proč?), narozeninovou oslavou milované E., návštěvou Prahy a fotbalového zápasu Německo - Dánsko (možná se budete divit, ale pro mě neskutečný zážitek - klidně bych šla znovu!), školní výlet a focení festivalu Strýc of Klatovy, o kterém samozřejmě bude samostatný článek (hned jak upravím něco "málo" fotek). Poslední červnový víkend strávený na sedle kola a na slunci - a to byl ten nejkrásnější moment z celého června - ten klid, slunce, teplo, dobré jídlo a ta nejmilejší jediná společnost, to je pro mě balzám na duši. 
Těm, kteří mají již pár dní prázdniny přeji, aby jich užívali dále a my, kteří končili až dnes... My si přejeme ty nejkrásnější prázdniny 2015, málo náhodných setkání s učiteli a pohledů na školu. A ať to uteče co nejpomaleji!

A CO PLÁNUJETE VY NA PRÁZDNINY? PŘÁLI BYSTE SI NĚJAKÉ ČLÁNKY O MÝCH (UVIDÍME JESTLI) (NE)ZAJÍMAVÝCH PRÁZDNINÁCH?


Žádné komentáře:

Okomentovat