sobota 7. června 2014

update MAYSnad první věc, kterou bych vám chtěla sdělit je ta, že toho mám TEĎ TAK STRAŠNĚ MOC a na blog jsem poslední (hm, asi ne úplně poslední) dobou dost kašlala, ale rozumíte mi. Posledních 14 klasifikačních skvělých dnů a já budu jen vaše. A pravidelných už je nás celkem pět! Tak jdeme na to PĚTKO a samozřejmě ostatní!

JSEM VEGETARIÁN!


Kdybyste se mě zeptali proč, neodpovím vám. Já vlastně nevím. Už se vám někdy stalo, že jste najedou něco udělali bez jakéhokoliv dřívějšího plánu? Pokud ano, tak mě chápete. Pokud ne, tak byste to měli rozhodně zkusit, je to vcelku zvláštní pocit.

Každopádně už je to měsíc a kousek co jsem hrdým vegetariánem. Abych vám pravdu řekla, první dny nebyly vůbec lehké. Ale když jsem oslavila mé první dva týdny vegetariánství v senzačním veganském podniku, dodalo mi to zase hodně síly!

A jak se cítím? Cítím se krásně, vážně. Lehce, svěže, zdravě. Krása a k létu to úplně přímo sedí.

Setkala jsem se s různými názory - od obdivu, porozumění až přes kritiku, nechápavost a nepříjemný údiv. Každý máme jiné "chutě"!

JSEM NA KRÁTKO OSTŘÍHANÁ!


Já jsem vždycky byla takový typ - typ krátkých vlasů. A když jsem se zase po dlouhé době odhodlala se ke kadeřnici objednat a ještě více se odhodlala tam vůbec přijít, měla jsem ze sebe už jen tak radost (haha).

Ani si nedovedete představit kolik to bylo vlasů, co si jen tak ležely na zemi (fuuu). Bála jsem se hodně moc, ale s výsledkem jsem hodně moc spokojená a na léto je to tak super sestřih!

Je to vlastně dobré i pro mou lenivou povahu skvělé, protože mě to donutí vstát alespoň půl hodiny před odchodem, abych si je stačila alespoň umýt. Já nejsem ta klasická slečna, co před zrcadlem stráví hodinu než se vůbec připraví a je odhodlaná odejít z domu (kdyby mi to nebylo tak blbé, jdu v pyžamu, fakt).

Opět rozdílné názory, ale co si myslíte VY (hm)?

1289 STRÁNEK NEBE


Za neskutečnou cenu 399,- jsem koupila znáááámou trilogii Murakamiho 1Q84 v angličtině! Já jsem z toho šťastná ještě teď! Meditace na během (ne)volných dnů mezi školou a pro změnu školou bych chtěla vyplnit tímhle skvostem.

Teď jdu ale meditovat a prolívat krev u GoT!

Žádné komentáře:

Okomentovat