pátek 14. února 2014

jarní prázdniny stoprocentně jarní, jeeej

A je tu poslední den. Pátek. Achjo, zase to tak strašně rychle uteklo. Ale za necelé (necelé!!) dva měsíce jsou tu Velikonoce aneb mějme radost z maličkostí!
Pondělí

Fruitoholik Agnes neměla doma žádné ovoce, a proto oprášila longboard, dala mu řádnou revizi před začátkem sezóny, která začala poněkud brzy a všichni spolu vyrazili na nákupy! Pozvolné zahájení prázdnin!


Úterý

Už jsem musela vypadnout a i přes příšernou chorobu mého nejmilejšího Pudlíka jsem ji navštívila a zavalila ovocíčkem a lipovým čajem, protože ten je nejlepší! Projela jsem se tramvají (já tramvaje miluji!), řádně se nadýchala toho správného plzeňského smogu (ach) a alespoň trochu povyléčila Pudlíka!


Středa

Ta pak patřila škubánkám z mákem, krmení zvěře a tím pádem výletu do divočiny (jejeej) a to vše s dědou. Príma den, príma den!


Čtvrtek

Ráno jsem vstávala brzy, ale přes to tak pozdě, že jsem ten autobus směr Praha skoro dobíhala. Památky se neuskutečnily. Co se uskutečnilo, bylo nekonečné přejídání, pití kakaa a vláčení tašek s nákupy (nemám ráda nakupování, jo). Ani jedna výstava! Ani jedna! No snad příště. Anyway, už jsem si zase říkala, jak jednou budu mít byt na pavlači a budu tam věšet prádlo a pěstovat bylinky, hehe. Jo, Praha je prostě město snů. A potkala jsem Dány!

Pátek

Dopoledne v autobusu, odpoledne u nejmilejší kamarádky Majdy a teď ležím a jsem ráda, že mám ještě pořád sílu na to ovládat svoje prsty a ťukat nesmyslná slova do klávesnice. Uf, to je tíha. ***

Nevím, jak vy (z mého regionu), ale já jsem si prázdniny užila do poslední minuty! Nezmiňuji (teď už jo, OK!!), že jsem přece jenom strávila pár hodin (ehm, možná víc) u televize sledováním olympiády, protože je to prostě nejlepší čas a já olympiády miluji! Nejvíc jsem držela palce Šárce (SHARKYYY), která byla naprosto dokonalá a mým vzorem je už poněkud dlouho (ty jo, už skoro osm let?!) a teď věnuji pár slov rozhodčím! Tak tady to je: #&@!?§ ?!&#@ *+-"!


Teď už jenom to tu ukončit, dodělat ty věci do školy a v neděli zase do Prahy. A proč? No protože OneRepublic!


2 komentáře:

  1. Taky jsem se chystala na výstavu (sice v Plzni) a taky mi to nějak nevyšlo :D A OneRepublic? Závist jako Brno!

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Mě to štve, protože ty výstavy byly prostě super, tak pořád doufám, že se tam ještě v průběhu roku dostanu :-) OneRepublic budou snad senzační, jen tam bude hodně lidí :-)

      Smazat